SilesianCup

Switch to desktop Rejestracja Login

SILESIAN CUP 2019 [dzień 4.]

  Dobiegła końca XIV edycja Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian CUP 2019.
Najsmutniejsza w dotychczasowej historii Silesian CUP, której rozgrywki finałowe przebiegały w cieniu tragedii jaka wydarzyła w dniu poprzedzającym faze finałową - w trakcie meczu zasłabł i pomimo ofiarnych wysiłków ratowników i lekarzy zmarł Tomasz Modlich - trener APG Gliwice.
Po konsultacjach z zawodnikami i trenerami organizatorzy podjęli decyzję o kontynuacji zawodów również z intencją
uhonorowania i uczczenia pamięci Trenera. Wielke wyrazy uznania należą się zawodnikom i całej ekipie APG Gliwice, którzy dla swojego Trenera również zagrali do końca i aż dwukrotnie stawali na podium.
Każdy mecz poprzedzony został symboliczną minutą ciszy.

 

 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019
 Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019  Silesian CUP 2019

Klasyfikacja końcowa Turnieju

Kategoria wiekowa U-9:
1. UKS SMS Stal Mielec
2. Unia I Boryszew
3. SDJuSzOR Czornomorec Czornomorsk (Ukraina)
4. Polonia-Stal Świdnica

Kategoria wiekowa U-10:
1. APG Gliwice
2. DJUSsz 11 Djufk Czornomorec II Odessa (Ukraina)
3. DJUSsz 11 Djufk Czornomorec I Odessa (Ukraina)
4. FK Svietłyj (Rosja)

Kategoria wiekowa U-11:
1. DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa (Ukraina)
2. Gryf II Świdnica
3. APG Gliwice
4. Polonia-Stal Świdnica

Kategoria wiekowa U-12:
1. Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
2. GKS I Bełchatów
3. SK Svietłyj (Rosja)
4. Polonia-Stal Świdnica

Kategoria wiekowa U-14:
1. Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
2. Maardu LM (Estonia)
3. GKS Bełchatów
4. APG Gliwice

 

Wyróżnienia indywidualne:

Kategoria wiekowa U-9:

  • Król Strzelców: Lewicki Mikołaj – UKS SMS Stal Mielec
  • Najlepszy Bramkarz: Gołębiowski Oktawian – Unia II Boryszew
  • Najlepszy Zawodnik: Eryk Figurski – UKS SMS Stal Mielec

Kategoria wiekowa U-10:

  • Król Strzelców: Pospisil Tomas – TJ Sokół Olsany
  • Najlepszy Bramkarz: Marcel Ostromecki – APG Gliwice
  • Najlepszy Zawodnik: Terzioglo Dmytro – Czarnomorec I Odessa (Ukraina)

Kategoria wiekowa U-11:

  • Król Strzelców: Zara Czernenko – Czornomorec Odessa (Ukraina)
  • Najlepszy Bramkarz: Słomka Piotr – APG Gliwice
  • Najlepszy Zawodnik: Pieńkowski Szymon – Gryf Świdnica

Kategoria wiekowa U-12:

  • Król Strzelców: Mras Tobiasz – GKS I Bełchatów
  • Najlepszy Bramkarz: Ujrmashev Stiepan – SF Svietłyj (Rosja)
  • Najlepszy Zawodnik: Krysiński Alan – Kadra Lubuskiego ZPN

Kategoria wiekowa U-14:

  • Król Strzelców: Kamil Maj – Kadra Lubuskiego ZPN
  • Najlepszy Bramkarz: Foltyn Kacper – GKS Bełchatów
  • Najlepszy Zawodnik: Alteberg Aleksander – Maardu LM (Estonia)

SilesianCup.pl, AR CompiX

Top Desktop version